Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

O firmě

Firma byla založena v roce 1997 a to za účelem dlouhodobé prosperity a následného zisku.Na rozdíl od některých slavnějších společností.Vznikla na základě osobního kontaktu servisního technika a několika set koncových uživatelů-provozovatelů.

Od roku 1998 úzce spolupracuje s firmou SCHNEIDER ELECTRIC CZ s.r.o. Písek ( do roku 1993 známé pod názvem Elektropřístroj Písek ) a to v oblasti průmyslové automatizace - elektrické pohony. Při realizacích používá přednostně komponenty značky Telemecanique. Rozvaděče elektro vyrábí firma BaK systémy s.r.o. Písek.

Nosným programem firmy je servis pístových dávkovacích čerpadel z produkce již neexistující firmy VOS Písek a.s. a to na území celé ČR ( i Slovenska )

V rámci oprav a modernizací montuje do stávajících zařízení všeho druhu frekvenční měniče ALTIVAR,řídící otáčky nejen čerpadel,ale i ventilátorů,dopravníků,jeřábů,mlýnů a drtičů a prostě všech elektromotorů.( viz.Reference )

Servis funguje 24 hodin denně , 7 dní v týdnu ( až 366 dní v roce !!! ) - viz Kontakt